Menu Close Menu
انتقاد حبیب کوهی از نشست شورای ائتلاف با نمایندگان استان اردبیل در مجلس یازدهم

سیاسی‌‌هایِ افراطیِ بازنشسته دنبال شغل جدیدند!

سیاسی‌‌هایِ افراطیِ بازنشسته دنبال شغل جدیدند!

این نوشتار بازنشر پست اینستاگرامی حبیب کوهی؛ رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان اردبیل در واکنش به نشست شورای ائتلاف با تعدادی از نمایندگان استان اردبیل در مجلس یازدهم است. انتشار این نوشتار در سی روز آنلاین، الزاما به منزله تایید یا رد مواضع نویسنده نیست.

حبیب کوهی| دیشب تصویری با عنوانِ نشستِ شورای ائتلاف با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که در این خصوص لازم است نکاتی را با صراحت کامل متذکر شد!
در عجبم شورای ائتلاف که عمر قانونی آن پس از انتخابات خرداد۱۴۰۰ به پایان رسیده است با کدام جایگاهِ حقوقی بر سر سفره ای با تعدادی از نمایندگان مجلس می نشینند که تا دیروز علیه آنها با فرافکنی،سهم‌ خواهی می‌کردند!
نمایش مسخره‌ای از وحدت با سهم خواهی های مکرر، خود آتش اختلاف بر استان اردبیل انداخته اند و از شمال تا جنوب این استان را به جان هم انداخته و موجبات تشویش فضای نخبگانی و عمومی جامعه شده اند به گونه ای که پس از اخراج از سبلان پارچه و بریدن دستشان از حقوقهای نجومی و منافع گروهی، به حیاط خلوت دیگری بیندیشند.
به آقای استاندار توصیه می‌کنیم از سهم خواهی عده‌ای ورشکسته سیاسی، تندرو و بازنشسته‌ که از بطن و متنِ مردم و حقایق جامعه فعلی فاصله دارند، توجه‌ نکرده و به نمایندگان تاکید می کنیم با طناب پوسیده این قومِ بحران زیست(!) که تار و پود آن از اختلاف افکنی میان مغان _اردبیل بوجود آمده است به چاهی نروند که جز فساد و تباهی در آن هیچ افق روشنی متصور نیست.
شام خوردن با سید کاظم موسوی و عکس گرفتن با علی نیکزاد، برای خاموش کردن فتنه‌ای که برافراشته‌اید کافی نیست. شما برای تقسیم مابقی غنائمی رفته‌اید که هیچ حقی برای تصمیم گیری بر آنها ندارید.
شورای ائتلاف یا بعبارت امروزی (شورای اختلاف)، تاکنون فقط از سفره‌ی مردم استان اردبیل ارتزاق کرده است و آسیب های جبران ناپذیری به ساختار سیاسی،اجتماعی و اقتصادی آن وارد کرده است.
معتقدیم در برهه حساس کنونی باید در مقابل هر آنچه که مانع از حرکت قطارِ تحول و پیشرفت در استان اردبیل میشود ایستاد تا شاید منویات مقام معظم رهبری،برنامه های دولت سیزدهم و اراده مردم در اِشل استانیِ استان اردبیل محقق شود.

 

| در بازنشر این نوشتار از سی روز آنلاین امانت دار باشیم |

 

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران