Menu Close Menu
نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز خبر داد:

تخصیص ۷۶ میلیارد تومان برای چهاربانده شدن جاده سربند- مشگین شهر

تخصیص 76 میلیارد تومان برای چهاربانده شدن جاده سربند- مشگین شهر

به گفته نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس برای برای عملیاتی کردن چهار بانده شدن مسیر سربند تا مشگین شهر  ۷۶ میلیارد تومان اعتبار  در سالجاری تخصیص یافته است.

سی روز آنلاین:

نماینده پارس آیاد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: سه پروژه مهم اقتصادی که سال ها در مجلس راکد مانده بود با تلاش و رایزنی های مضاعف توانستیم در دستور کار قرار داده و ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه ها اعتبار تخصیص دهیم.

عباس جهانگیرزاده ادامه داد: یکی از این پروژه ها چهار بانده شدن مسیر سربند تا مشگین شهر بود که ۷۶ میلیارد تومان اعتبار برای عملیاتی شدن آن در سالجاری تخصیص یافته است.

وی خاطر نشان کرد: در طول مدت کوتاه توانستیم ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای مسیر انحرافی سد میل مغان در مجلس تخصیص دهیم.

جهانگیرزاده با تاکید بر اینکه در پی ایجاد توسعه متازن در حوزه انتخابیه خود است، تصریح کرد: هیچ تبعیضی میان مردم ، مسئولین، موافقین و مخالفین قایل نخواهیم شد همه گروه‌ها و طوایف نزد ما یکسان هستند و هیچ احدی بر دیگری رجحان ندارد.

وی با بیان اینکه همه ما در مقابل مردم مسئول هستیم، اظهار داشت: باید با یکنواختی و یکدلی در کنار یکدیگر مشکلات منطقه را همسو با دولت حل نماییم .پروژه ایران هراسی همچنان در دستور کار معاندین و دشمنان نظام است نباید اجازه دهیم میان دولت و مجلس و مردم شکاف ایجاد شود.

 

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران