Menu Close Menu
مهندس قلی پور؛ شهردار آلنی تاکید کرد:

تلاش شهرداری بر افزایش رفاه شهروندان

تلاش شهرداری بر افزایش رفاه شهروندان

علی قلی‌پور شهردار آلنی گفت: اجرای طرح جامع شهری در برنامه شهرداری به عنوان افق روشن شهر  در دست اجرا است که مطالعات آن انجام شده و فعلا در حد مقدورات و امکانات موجود به محلات رسیدگی خواهیم کرد تا اهالی با مشکلات رفاهی مواجه نباشند.   

شهردار آلنی گفت: با مساعدت مردم فهیم و فرهنگی شهر آلنی و همکاری اعضای محترم شورای شهر همه توان خود را بکار می بندیم تا این شهر را در شان مردم آن بسازیم.

علی قلی‌پور ادامه داد: اجرای طرح جامع شهری در برنامه شهرداری به عنوان افق روشن شهر  در دست اجرا است که مطالعات آن انجام شده و فعلا در حد مقدورات و امکانات موجود به محلات رسیدگی خواهیم کرد تا اهالی با مشکلات رفاهی مواجه نباشند. 

شهردار آلنی ابراز امیدواری کرد با تامین ماشین آلات و بودجه لازم خدمات شهری سرعت گیرد.

قلی پور گفت: بهسازی محلات با توجه به مشکلات تردد ساکنین با  کوچه‌ها و‌ معابری خواهد بود که در فصول بارندگی شهروندان ساکن در آنها دچار مشکلات بیشتری هستند.

قلی‌پور بیان کرد: همکاری اهالی، ضامن اجرای طرح بزرگ افق روشن شهر است و با اقداماتی که انجام شده درخواست پروانه ساخت و ساز از شهرداری سرعت گرفته و طبق مقررات و ضوابط دریافت هرگونه مجوز انشعاب برق، آب و گاز منوط به معرفی شهرداری به ادارات ذیربط خواهد بود.

وی از شهروندان خواست برای اینکه در طرح جامع شهری آلنی که با قوت و حمایت دستگاه‌های مرتبط پیگیری می‌شود دچار مشکلات نشوند نسبت به اخذپروانه ساخت اقدام نمایند تا برای بهسازی شهر مجبور به تخریب نباشیم.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران