Menu Close Menu
مدیرعامل شرکت توسعه مسکن اردبیل:

1400 واحد مسکن تولید کردیم

1400 واحد مسکن تولید کردیم

مدیرعامل شرکت توسعه مسکن اردبیل گفت: شرکت توسعه مسکن اردبیل با هدف خانه‌دار کردن اقشار مختلف جامعه نسبت به تولید یک هزار و 400 واحد مسکن تابحال اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت توسعه مسکن اردبیل گفت: شرکت توسعه مسکن اردبیل با هدف خانه‌دار کردن اقشار مختلف جامعه نسبت به تولید یک هزار و 400 واحد مسکن تابحال اقدام نموده است.
 وحید جودی اظهار کرد : شرکت توسعه مسکن ایران در 9 استان کشور و به صورت منطقه‌ای فعالیت می‌کند که شرکت توسعه مسکن اردبیل نیز از سال 1385  فعالیت خود را به عنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه بنیاد مسکن آغاز کرده است.
وی وظیفه ذاتی این شرکت را تولید انبوه مسکن در سطح ملی و منطقه‌ای اعلام و خاطرنشان کرد: موفق شدیم حدود یک هزار و 400 واحد مسکن را در 10 سال اخیر تولید کرده وقسمت اعظم آن را تحویل متقاضیان نموده ایم و بخشی از آن نیز در دست احداث است.
مدیرعامل شرکت توسعه مسکن اردبیل ادامه داد: ما در منطقه کوثر اردبیل و در حاشیه دریاچه زیبا و توریستی شورابیل نسبت به احداث واحدهای مسکونی اقدام نموده و همچنان نیز عملیات اجرایی برخی از پروژه‌ها ادامه دارد و در کنار آن در سرعین نیز پروژه 104 واحدی مسکونی در مرحله اجرای اسکلت‌بتنی است .
جودی افزود: ماموریت ما از بابت توسعه مسکن به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی و بدون وابستگی به اعتبارات دولتی ساخت واحدهای مسکونی باکیفیت است که تلاش می‌کنیم به صورت خودگردان فعالیت‌هایمان را انجام داده و واحدهای احداثی را با نازل‌ترین قیمت اما با کیفیت مناسب در اختیار مردم قرار دهیم.
وی بیان کرد: این شرکت طبق ارزشهای بنیادین و سازمانی خود  نسبت به توسعه و مشارکت کارکنان، فرآیندگرایی، تعهد و مسئولیت‌پذیری سازمانی، مشتری‌گرایی و نتیجه‌گرایی تاکید دارد و در یک استراتژی مناسب نسبت به تحول در کیفیت ساخت و زیباسازی، مدیریت بازار و مشتری‌مداری، تحول در حجم تولید و تنوع ساخت و ساز و ایجاد بستر تعالی سازمانی و تحول در منابع انسانی اقدام کرده است.
مدیرعامل شرکت توسعه مسکن اردبیل تصریح کرد: در دو سال گذشته شرکت توسعه مسکن اردبیل موفق به اخذ لوح تعهد به تعالی از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت شده که این لوح در یک رقابت بین شرکت‌های وابسته به نهاد مقام معظم رهبری اعطا می‌شود.
جودی گفت: این مجموعه در منطقه کوثر نسبت به ساخت واحدهای مسکونی آسمان اقدام کرده و اخیرا نیز از طریق پیش فروش واحدهای خود را واگذار می‌کند که این پیش فروش طبق قانون در دفاتر اسناد رسمی به ثبت رسیده و مشکلی از بابت زمان و نحوه واگذاری وجود ندارد.
وی بهره‌مندی واحدهای احداثی شرکت توسعه مسکن اردبیل را از تسهیلات بانکی یادآور شد و اظهار کرد: بانک‌های عامل براساس رسوب و اوراق با نرخ سود 18 درصد تسهیلات خود را ارائه می‌کنند که تلاش می‌کنیم برای واحدهای جدید احداثی نیز این تسهیلات را دریافت کنیم.
مدیرعامل شرکت توسعه مسکن اردبیل بیان کرد: امیدواریم شرایطی فراهم آید تا از طریق تسهیلات ارزان قیمت و کمکی که به این شرکت به عنوان یک مجموعه انبوه‌ساز مسکن ارائه می‌شود در راستای واگذاری پروژه‌ها با نرخ سود کم اقدامی قانونی انجام شود.
جودی خاطرنشان کرد: در کنار نظارت‌هایی که بر ساخت و سازها از طریق نظام مهندسی انجام می‌شود، ناظران مقیم و دفتر عالی فنی و مهندسی و نظارت شرکت نیز بر این ساخت و سازها نظارت و رسیدگی می‌کنند.
وی همچنین به تلاش این شرکت برای ایجاد اشتغال برای زندانیان نیز اشاره کرد و گفت: با هماهنگی بنیاد تعاون حمایت از زندانیان استان اردبیل ما تلاش می‌کنیم در اجرای پروژه‌ها از توانایی فنی و مهارتی زندانیان نیز در اجرای آن استفاده کنیم که این خود باعث ایجاد اشتغال در صنعت ساختمان می‌شود.
جودی در پایان گفت: در طراحی مجتمع‌های مسکونی این شرکت یک واحد سرایداری به صورت رایگان ساخت و تجهیز میشود تا با ایجاد امنیت و ایمنی کافی خریداران محترم و اهالی بتوانند در آسایش و آرامش کافی در مجتمع‌های احداثی شرکت توسعه مسکن اردبیل زندگی آرام و راحتی داشته باشند.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران