Menu Close Menu
نمایش موزیکال نازپری کودکان اردبیلی را به پای صحنه کشاند

روزگار خوب نازپری

روزگار خوب نازپری

این روز‌ها مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل شاهد اجرای یک نمایش موزیکال در حوزه تئاتر کودک و نوجوان با عنوان «نازپری» است که به نظر می‌رسد به خوبی از عهده تولید یک اثر هنری مناسب برای این قشر برآمده و جذابیت‌های کافی را برای انتقال مفاهیم مستتر در متن نمایشی را در خود دارد. 

سی روز آنلاین/ناصر ایران نژاد:
هنر تئاتر همواره یکی از تاثیرگذارترین هنرها به شمار رفته است، مخصوصا اگر مخاطب این هنر کودکان و نوجوانان باشند‌. تولید اثر مناسب برای این سنین از اهمیت خاصی برخوردار است که اگر هنرمندان تئاتر از پس آن به خوبی برآیند می‌توان این هنر را در صدر مناسب‌ترین آثار هنری برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در نظر گرفت. 
این روز‌ها مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل شاهد اجرای یک نمایش موزیکال در حوزه تئاتر کودک و نوجوان با عنوان «نازپری» است که به نظر می‌رسد به خوبی از عهده تولید یک اثر هنری مناسب برای این قشر برآمده و جذابیت‌های کافی را برای انتقال مفاهیم مستتر در متن نمایشی را در خود دارد. این نمایش متفاوت که استفاده از موسیقی و حرکت در آن به صورت ویژه‌ای مدنظر قرار گرفته است به نویسندگی فاطمه اجاقی و کارگردانی حامد حیدری باریس از ۱۶ تا ۱۹ آذرماه اجرا می‌شود. 
یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نمایش اجرای آن به زبان ترکی است، انتقال مفهوم و ایجاد نشاط در مخاطب کودک و نوجوان به مدت پنجاه دقیقه در نمایشی همراه با موسیقی و حرکت آن هم به زبان مادری این روزها می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای سبد فرهنگی و تفریحی خانواده‌ها باشد. از دیگر ویژگی های این نمایش طراحی خاص لباس بازیگران است که نسرین شکوری انجام داده و توانسته در انتقال پیام به مخاطب و ایجاد ارتباط بصری با آنها به تاثیرگذاری و موفقیت کار کمک کرده است.

این نمایش  امروز آخرین اجرای خود را در تالار شمس عطار اردبیلی به روی سن می رود.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران