Menu Close Menu
رئیس اتاق بازرگانی اردبیل در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی؛

دستگاه‌های اجرایی در شناسایی قوانین مخل کسب و کار همکاری کنند

دستگاه‌های اجرایی در شناسایی قوانین مخل کسب و کار همکاری کنند

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی با شناسایی قوانین مخل کسب و‌ کار و اعلام آنها به کمیته ویژه شناسایی قوانین مخل، در بهبود فضای کسب و کار همکاری کنند.

حسین پیرموذن امروز شنبه ۲۶ آذرماه ۱۴۰۱ در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: برای شناسایی مقررات مخل کسب و کار در حوزه صنعت و تجارت کمیته ویژه‌ای تشکیل شده است تا با همکاری دستگاه‌های مختلف برای رفع این قوانین اقدام شود.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل افزود: مشکلاتی مثل طولانی شدن استعلامات و صدور مجوزها، مشکلات مربوط به تامین اجتماعی و امور مالیاتی موجب نامناسب بودن نسبی فضای کسب و کار در استان است که باید برای بهبود آن تلاش کنیم.

او تاکید کرد: لازم است که علاوه بر بهبود فضای کسب و کار، برای فعالان اقتصادی در استان مشوق‌هایی در نظر گرفته شود تا حجم سرمایه‌گذاری در استان افزایش پیدا کند.

پیرموذن ادامه داد: اتاق بازرگانی در راستای جذب سرمایه‌گذاران و توسعه واحدهای تولیدی استان اهتمام ویژه دارد و با برگزاری نشست‌های مرتبط و احصا نیازهای دانش بنیان واحدهای تولیدی به دنبال دانش بنیان شدن تولید و توسعه صنعتی استان است.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل تصریح کرد: یکی از راه‌های توسعه صادرات و رشد اقتصادی استان توجه ویژه به تولیدات صادرات‌محور بوده و باید با راه‌اندازی صنایع تبدیلی مجهز به فناوری‌های نوین برای ارتقای توان رقابت تولیدگنندکان داخلی در بازارهای جهانی گام برداشت.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران